Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy Barcice Górne – Oferty sprzedaży i najmu domów w Małopolsce

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom szeregowy

Biczyce Dolne(Barcice Górne + 13 km)

790 000 zł105 m² 7 523,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:150 m²

Na sprzedaż nowoczesny, komfortowy dom w zabudowie szeregowej, położony w atrakcyjnej części miejscowości Biczyce Dolne, gmina Chełmiec, powiat nowosądecki, województwo małopolskie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Rdziostów

Rdziostów(Barcice Górne + 13 km)

1 600 000 zł271 m² 5 904,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Nowy dom na sprzedaż Rdziostów | 3 kondygnacje | pompa ciepła | stan deweloperski Na sprzedaż nowo wybudowany dom jednorodzinny w miejscowości Rdziostów. Nieruchomość w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Krynica-Zdrój

Krynica-Zdrój(Barcice Górne + 25 km)

6 300 000 zł650 m² 8 571,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Przedmiotem sprzedaży jest pensjonat o powierzchni 650 m2 położony w atrakcyjnym terenie turystyczno-rekreacyjnym Krynica-Zdrój, położony przy ośrodku narciarskim Henryk Ski, który znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Krośnica(Barcice Górne + 24 km)

1 480 000 zł280 m² 5 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 335 m²

Niniejsza oferta dotyczy nieruchomości, w skład której wchodzi trzykondygnacyjny dom, wolnostojące pomieszczenie gospodarczy oraz garaż. Położone są na działce o powierzchni 1335 m2 (0,1335.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący Nowy Sącz

Nowy Sącz(Barcice Górne + 12 km)

720 000 zł89,71 m² 8 025,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący parterowy, o powierzchni 89,71 m , położony na 6-arowej działce w bardzo atrakcyjnej i spokojnej lokalizacji w okolicach Librantowej/k. Nowego.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Szczawnica

Szczawnica(Barcice Górne + 17 km)

590 000 zł110 m² 5 364 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 022 m²

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość w samym sercu Szczawnicy. Działka położona przy ulicy Głównej w Szczawnicy zabudowana domem w stylu międzywojennym. Lokalizacja: dom położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem

Stary Sącz(Barcice Górne + 6 km)

785 000 zł117 m² 6 709,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferujemy nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim o powierzchni: 115,91, dodatkowo przynależne ogrody o powierzchni: od 450m2 do 600m2, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Willa

Pułaskiego,Krynica-Zdrój(Barcice Górne + 25 km)

2 390 000 zł400 m² 5 975 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:694 m²

Zapraszamy do Strefy Dobrych Nieruchomości, gdzie mamy przyjemność zaprezentować Państwu przepiękną willę zbudowaną na początku XX wieku, która obecnie jest dostępna na sprzedaż. Ta urocza,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Helena,Nowy Sącz(Barcice Górne + 12 km)

950 000 zł180 m² 5 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:541 m²

Przedmiotem oferty jest dom jednorodzinny o powierzchni ok 180 m , położony w spokojnej dzielnicy Nowego Sącza na ul. Opłotki. Idealna propozycja dla rodziny szukającej komfortowej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Barcice Górne

Barcice Górne,małopolskie

699 000 zł168 m² 4 160,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedmiotem sprzedaży jest klimatyczny dom o powierzchni 168m2 usytułowany na 10 arowej działce w miejscowości Barcice gmina Stary Sącz ( 5km od Starego Sącza) Budynek zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Barcice Górne

Barcice Górne,małopolskie

200 000 zł70 m² 3 357,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Marzysz o niewielkim domu z dużą działką, skąd do gór już tuż tuż? Mam dla Ciebie idealną ofertę! Dom usytuowany jest w Barcicach, malowniczej, górskiej miejscowości na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gwardyjska

Kochanowskiego,Nowy Sącz(Barcice Górne + 12 km)

899 000 zł219 m² 4 108,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:531 m²

Mam przyjemność zaprezentować ofertę domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni niespełna 220 m2 położonego w centrum Nowego Sącza przy ul. Gwardyjskiej. Lokalizacja Dom zlokalizowany.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij